İçeriğe geçin

Etkili Tanıtım Yazısı Seo Paketleri

Google News Kayıtlı Haber Sitelerinde Tanıtım Yapmanın Faydaları ;

 

Firma tanıtım yazısı çalışmaları şuanda google botlarının web sitelerinin arama motorlarındaki sıralamasını etkileyen en önemli etkenler arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Google ilk sayfa çıkma hedefi ile yola çıkan web sitesi sahipleri yapmış oldukları tanıtım yazısı yatırımlarından önemli karşılıklar almak istemektedirler. Bu kimi zaman mümkün olmakla birlikte yanlış sitelerden alınan tanıtım yazısı paketleri ile ne yazık ki mümkün olmamaktadır.

SEO uzmanları web sitesi sahiplerine yapmış oldukları tanıtım yazısı çalışmalarının önemli faydalar getirebilmesi için mutlaka google news kayıtlı haber siteleri aracılığıyla bu çalışmalarını yaptırmalarını önermektedirler…

Google news kayıtlı haber siteleri, google botları tarafından anında index sağlanmakta buda doğal olarak hedeflediğiniz kitlelere çok kısa bir süre içerisinde ulaşılabilmesini sağlamaktadır.

Google News Nedir?

Türkiye’de bilinen adı ile Google Haberleri olarak isimlendirilen Google arama motoru firmasının bir haber yazılımı olarak adlandırılabilmektedir. Google News ile dünya çapında yaşanan tüm gelişmelere anında ulaşabilirsiniz. Hangi ülkelerdeki haberleri görmek isterseniz o ülkenin haber kaynaklarınıza tek tıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu nedenle internet kullanıcılarının en çok kullandığı Google hizmetleri arasında Google News de yer almaktadır.

Yukarıda saydıklarımız neticesinde Google News kayıtlı haber sitelerinden tanıtım yazısı paketleri almanın ne kadar da faydalı olduğunu bir nebze de olsa anlamışsınızdır..

 

 

Google News Kayıtlı Haber Sitelerinde Tanıtım Yapmanın 5 Faydası ;

 

1- Siteniz Çok Fazla Kişi Tarafından Ziyaret Edilir

Arama motorları Google News kayıtlı haber siteleri aracılıyla yaptırmış olduğunuz çalışmaları oldukça ciddiye almaktadır. Bu sitelerinde Google News hizmetlerinden dolayı önemli ziyaretçi kitlesine ulaşmasından dolayı yaptırmış olduğunuz tanıtım yazısı çalışmaları neticesinde siteniz önemli ziyaretçi kitlesine ulaşır.

 

2- Haber Sitenizin İmajı Yükselir

Tanıtım çalışması yaptırmış olduğunuz siteniz de haber sitesi niteliği taşıyor ise yaptırmış olduğunuz bu backlink çalışması neticesinde hem kullanıcı gözünde hem de arama motoru botları gözünde önemli bir imaja kavuşursunuz.

 

3- Botlar Tarafında Siteniz Hızlı Bir Şekilde İndexlenir

Google News kayıtlı haber siteleri botlar tarafından oldukça hızlı bir şekilde index almaktadır. Bunun neticesinde almış olduğunuz SEO paketleri içerisinde tanıtım yazılarınız sayesinde bu sitelerin hızlı index almasından dolayı sizin de siteniz botlar tarafından fark edilerek hızlı index almaktadır.

 

4- Google İlk Sayfa Çıkma Şansınız Artar

Her web sitesi sahibinin en temel amacı google ilk sayfasına çıkmaktadır. Özellikle google news kayıtlı haber siteleri google ilk sayfa çıkma hususunda botlar tarafından öncelik tanınan siteler arasında yer almaktadır. SEO uyumlu özgün bir şekilde yaptırmış olduğunuz tanıtım yazısı çalışmaları bu şansınızı fazlası ile artıracaktır.

 

5- Alexa Değeriniz Düşer

Sitenizin değerini belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesi Alexa sıralamasıdır. Alexa sıralamanız ne kadar düşük ise siteniz kullanıcı gözünde ve arama motoru botları gözünde o denli değerli sayılmaktadır. Bu nedenle google news kayılı haber siteleri aracılığıyla almış olduğunuz tanıtım yazısı paketleri sitenizin Alexa değerini düşürecektir.

 

 

Google News Kayıtlı Haber Sitesi Tanıtımı Nerede Yaptırabilirim?

Yukarıda saymış olduğumuz faydalar neticesinde sitenizin değerini artırmak için kaliteli çalışmalar yapan önemli firmaları seçmeniz gerekmektedir. Piyasada oldukça fazla kötü niyetli kişiler olduğundan dolayı sizlere sektörünün ender kaliteli çalışmalarını yürüten aynı zamanda güvenli adresi olan www.tanitimyazisiseo.com adresini önermekteyiz.

Yılların deneyim ve tecrübesini iş akışı içerisinde birleştiren bu önemli firmadan tanıtım yazısı paketleri almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz…